KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499053
nr 1449 9053
Gunnar Ström
(1892-1982), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv, "Från Skärhamn". Signerad G Ström. Olja på duk, 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 51x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:09:48
21/2 17:24:23
Gunnar Ström
Läs mer om Gunnar Ström